Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1988 yılında ” Rize Ticaret ” ismiyle ticari faaliyetlerine başlayan Alibey Çelik, Halil Sak, Şenol Sak, 30 yıllık ticari tecrübe ile  “SEÇKİN MOBİLYA” markasınızı oluşturarak 2000 metrekarelik dev showroom da
Türkiye’nin seçkin mobilya firmalarının ürünleri  Rize ve bölge halkının hizmetine sunmuşlardır.

Misyonumuz yüksek standartlı, kaliteli ürünleri, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak, insanlığa ve evrensel değerlere olan sorumluluğumuzu yerine getirmektir.

Mobilya, hayatımızda düşündüğümüzden daha büyük bir öneme sahiptir. Bedenen ve zihnen dinlenmeye ihtiyacı olan insanın aradığı konfor ve huzur , kullanışlı ve iyi döşenmiş mobilyalar ile temin edilebilir.

Evlilik hazırlığı yapanlar ya da evini yenilemek isteyenlere cazip kampanya ve indirimler SEÇKİN MOBİLYA da devam ediyor.

Herkes için farklı yaşam konseptleri sunan SEÇKİN MOBİLYA, ürünlerinin sağlamlığı, dayanıklılığı, kuşaktan kuşağa aktarılabilecek kadar kaliteli olması ve gelenekselliği ile öne çıkıyor.

SEÇKİN MOBİLYA dan satın alınacak mobilyaların fiyatları , ahşabının ya da kumaşının kalitesine göre değişkenlik arz ediyor.

RİZE’NİN EN BÜYÜK MOBİLYA MERKEZİ olma özelliği ile koltuk takımları, yemek, yatak odaları, modüler mobilya, duvar üniteleri, portmanto, sandalye ve aksesuarlar gibi zengin seçenekleriyle SEÇKİN MOBİLYA bir evin tüm mobilya

ihtiyaçlarını tek seferde karşılıyor.

SEÇKİN MOBİLYA ‘‘satış sonrası destek’’ uygulaması ise, müşterilerde güven yaratıyor.Sizleri en kısa zamanda mağazamıza bekliyoruz.

9859

Kurulum ve Montaj

4697

Mutlu Müşteri

1024

Müşteri

524

Çağrı Cevaplandı